Stomici 2018

V sobotu 9.6.2018 podpořili Černé koně spanilou jízdu stomiků napříč republikou. Tuto cestu odstartovali 1.6.2018 v Hranicích u Aše a cíl by vzdálen 699 km v Novém Jičíně. Poslední etapu měli naplánovanou na sobotu 9. června se startem v Přerově a náš oddíl se přidal v Hranicích, kde jsme po kulturním programu vyrazili do Nového Jičína.

Po cestě panovala přátelská atmosféra, ve Skaličce se přidala starostka obce paní Kočnarová a po malém zastavení u zámku v Hustopečích jsme se začali těšit do cíle. Před příjezdem na náměstí v Novém Jičíně jsme se seskupili do balíku, který už byl očekáván a za obrovského a opravdu slavnostního přivítání projeli cílem. Tam probíhal další program této akce, která měla mezinárodní účast. Byli tam jejich přátelé z Polska, Maďarska, Slovenska, ale i jeden člen z Islandu, se kterým jsme tuto trasu jeli. Po malém občerstvení jsme se vrátili do našich domovů.
Děkujeme všem, kteří si udělali čas a podpořili tuto charitativní akci.
S pozdravem Lorenc

Více foto na Rajčeti.

578 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Články a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.