Cyklobus Klimkovice

V sobotu ráno jsme se s kamarády a podporovateli našeho oddílu sešli u Černotínského kostela, abychom se nechali přepravit Ústeckým autobusem do Klimkovic. Pro společné focení jsme si vybrali zdejší náměstí. Následně jsme si upřesnili trasu do Černotína, která vedla okolo Poodří a cestou se dalo zastavit celkem u pěti zámků.

Měli jsme štěstí na 4 svatby, které nám trošku narušily naše plány s občerstvením. Ty jsme měli naplánované, kde jinde, než na zámku. Naše orientační zkušenosti jsme se s Tomem snažili využít tím, že jsme se vydali na průzkum okolí Kunína a našli jsme otevřenou pouze vinotéku. Tak jsme nelenili a u cedule s nápisem burčák z jižní Moravy jsme zastavili a koupili lahev na okoštování. Tu jsme dovezli na zámek do Kunína, kde na nás čekala naše skupinka a při ochutnávce jsme všem museli marně vysvětlovat, že se v okolí nenachází žádná otevřená hospoda. Pokračovali jsme tedy směr Bělotín a tam jsme vše dohnali.

Všem, kteří se zúčastnili děkujeme za podporu a budeme se těšit na další akci.
S pozdravem Lorenc

Více foto na Rajčeti.

156 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.