Nabitý první zářijový víkend.

j6  První zářijový víkend byl nabitý událostmi. Náš oddíl měl zamluvenou chatu v Jeseníkách a zároveň prezentoval svoji činnost v celostátním finále soutěže Obec roku 2015. Prezentace se povedla a jsme rádi, že jsme přispěli svou ,,troškou do mlýna,,  a pomohli Černotínu a Hluzovu k výbornému 3. místu mezi 210 soutěžícími obcemi z celé republiky.

Námi pořádané Jesenické bikování se také vydařilo a 24 účastníků převážně z řad našich kamarádů bikerů z Přerova a okolí Hranic se rozdělilo do několika skupinek dle výkonnosti, nebo chuti a vydali se brázdit jesenické kopce. Nejdelší trasa vedla z Nové Vsi přes Karlov, Ovčárnu, Praděd, Švýcárnu, Červenohorské sedlo na Vřesovou studánku. Zpáteční cesta vedla směrem na  Velký vodopád, Videlské sedlo,Karlovu studánku, Karlov a N.Ves. Trasa měřila 96 km a převýšení 2426 m slušně prověřilo naši zdatnost. Ostatní trasy byly o něco kratší, ale  také všem jezdcům stačili k pořádné dávce prověrky vlastních schopností. Počasí nám přálo a na krásné trasy opravdu hned tak nezapomeneme. Nedělní projížďka byla už jen vyvrcholením a za tři hodinky jsme projeli 40 km s pěkným převýšením 960 m z N.Vsi na Skřítek, Alfrédku, Karlov a zpět k chatě.

To že se bikování vydařilo a povedená prezentace oddílu v Černotíně je zásluhou všech zúčastněných. Nicméně se opět ukázalo na koho se můžeme v oddíle spolehnout a na koho ne. Sliby některých členů účasti na našich akcích asi nemají žádnou váhu. Není potřeba nikoho jmenovat, vždyť už se známe roky. Přesto mě mrzí že se situace často opakuje. Je potom těžké něco organizovat. A troch optimizmu na závěr, už mám hodně zájemců na únorové běžkování na Novou Ves a to od lidí kteří slovo drží.

j10j4j7j1j2j3

Biku zdar!

Kubrt

747 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Články a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.