Černé koně v Adršpachu

Červencové svátky jsou již pravidelně využívány členy cykloturistického oddílu Černé koně ke skupinovému vícedennímu výletu. Tentokráte padla volba na okolí Adršpašských skal

 

Okolí tohoto severního výběžku mezi Orlickými horami a Krkonošemi nabízí nejen kouzelná skalní města, ale řadu cykloturistických tras různé obtížnosti. I početná parta Černých koní s kamarády a přáteli vyrazila na svých „koních“ – společně na kolech obkroužili kolem celé oblasti Adršpašsko-teplických skal. Ti nejzdatnější si vyzkoušeli i úseky tvořící jeden z nejobtížnějších maratónů horských kol v tuzemsku – Rallye Sudety. Nechyběl ani celodenní výšlap ve skalách, kde si především děti užívaly rozličných skalních útvarů. Ve zbývajících dnech byl prostor pro individuální výlety – vždyť poblíž je kouzelné Broumovsko, Babiččino údolí, přes kopeček v polském Lacznu Zoo park …. Nevšedním zážitkem byla i páteční supercela – bouře rotující kolem své osy, která proletěla podvečer kempem ve Zdoňově, kde jsme byli ubytováni. Kroupy velikosti ping-pongových míčků naštěstí nechala pouze drobné památky na karosériích aut. Díky za naplánování celé vydařené akce patří Alence a Mirovi Šustalovým. Více foto najdete zde.
Mirek Vacula

755 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Mirek Vacula. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.