Moravská brána 2018

Symbolické startovné pouze 50 Kč je jednou z novinek Moravské brány 2018, která se uskuteční v sobotu 16.června. Ať už vyberete pěší nebo cyklo trasu, jste sám nebo rodina zaplatíte při prezentaci 50 Kč.

Pro prvních 300 účastníků je připraven startovací balíček (nápoj, tyčinka, mapa, startovní cedulka). Nenechte registraci na poslední chvíli v sobotu, přijďte se přihlásit v pátek 15.6. od 17 do 19 hodin. V areálu u Společenského centra bude připraveno bohaté občerstvení, proděti cyklohrátky, skákací hrad. Dospělí si mohou opět zasoutěžit v hodu kolem a slalomu s běčkou. Po celou dobu se o hudební doprovod postará DJ Milan Nepustil.
Tombola na Moravské bráně to není pouze první cena – kolo. Na další šťastlivce čeká koloběžka od firmy Kostka, 3 denní pobyt pro 2 osoby, sportovní potřeby, zájezdy od CK Bonton (pobyt pro 2-4 osoby v Bulharsku). Lístek do tomboly získá každý účastník, který splní podmínky (razítka z kontrolních bodů). Tomboly se mohou zúčastnit také  všichni návštěvníci zakoupením lístku do tomboly v hodnotě 50 Kč.

Více informací o akci najdete na stránkách akce.

272 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Mirek Vacula. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.