Mikulášský výšlap

V sobotu 8.prosince jsme se vydali na tradiční mikulášský výstup na Lysou horu. Trasa k vrcholu měřila 8.4 km a byla nejdelší v historii jelikož její start byl na parkovišti hotelu Visalaje. Zúčastnilo se jí 9 členů a jeden pes. Cestou jsme se museli poprat s místy, kde se vyskytovaly ledové plochy, které nám trasu mírně komplikovaly. S tímto jsme se poprali díky našim zkušenostem a výbavě, kterou někteří pro jistotu nechali v autě. Na vrcholu jsme udělali společnou fotku a po malém občerstvení a odpočinku jsme se vydali na sestup do údolí. Vše se stihlo a za krásného západu slunce jsme sešli k našim autům.

Děkujeme účastníkům za účast Lorenc.

Další naše akce je Silvestrovské šmatlání, které má sraz v sobotu 29.12.2018 před obecním úřadem v Černotíně ve 13.00 hod. Na tuto akci jsou zváni všichni z řad našich kamarádů či známých, kteří se rádi pohybují v přírodě a našem okolí. Na závěr proběhne malé posezení v pohostinství pana Lapeše v Hluzově.

Více foto na Rajčeti.

367 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.