Rymice

V sobotu 19.9. proběhla podle kalendáře plánovaná  cyklovyjížďka tentokrát do Rymic. Sešla se nás jen hrstka, celkem 5 zúčastněných, ale na pohodě a dobré náladě se nic nezměnilo. U kostela v Černotíně, kde byl sraz, čekal 1 Černý kůň z Radíkova, Loupáček.

Po cestě se přidali další, Jaruška Zamazalová a Pandrýs. Jelo se svižným tempem na Dřevohostice, kde byla první zastávka na náměstíčku před radnicí. Pokračovali jsme do Pacetluk. Na návsi, před místním obchůdkem jsme se občerstvili a posílili na zbývajících 7 km do cíle, Rymic. Tam nás čekala prohlídka místního Skanzenu lidové architektury, větrného mlýna, projížďka vesnicí a návštěva místní hospůdky, kde se konala soutěž o nejlepší Rymické guláš. Místní nás velmi mile přivítali. Oddílové dresy jsou nepřehlédnutelné, díky nim jsme se potkali s naším kamarádem a fandou nejen cyklistiky, přerovákem Šímou. Poseděli jsme, povykládali u dobrého moku a jídla.
Po delší přestávce jsme pokračovali po cyklostezce přes Holešov do Dobrotic na výbornou zmrzlinu. Další zastávka byla v Brusném u krásné restaurace Brusenky. Přes Slavkov, Bystrici pod Hostýnem, Všechovice jsme měli poslední zastávku v Ústí na hřišti, kde se odehrával zápas proti Zábřehu s výsledkem krásných 5:0 pro Ústí.
Ve fotbale vynikl Černotín, Jan Nehyba vstřelil 3 góly, na 1 nahrál a Patrik Sencovici dal 1 gól. Krásná tečka za výletem. Počasí bylo nádherné, z rána trošku chladněji. Najeli jsme 80 km, jen Loupáček to měl trošku delší, cca o 20 km.
Těšíme se na další výlet.
Efka.
Více fotek na rajčeti.
274 celkem 1 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.