Ukončení sezony 2016

us-8Letošní ukončení sezony jsme uskutečnili 8. – 9. 10. netradičně s noclehem v Rekreačním areálu Středolesí. Výhodná poloha nedaleko Hranic měla umožnit krátkou projížďku a dosah akce na kole, měl být lákadlem pro ty, kteří nechtěli vytahovat auta.

Krásný a nebývale teplý podzim se však během týdne před akcí změnil na sychravý a mokrý. Z toho důvodu jsem na poslední chvíli odvolal vyjížďku a vymyslel pěší alternativu. Tato volba se nakonec setkala s dobrým ohlasem a výšlapu se zúčastnilo 25 členů a přátel oddílu. Trasa vedla po zelené ze Středolesí kolem sjezdovky lipnického lyžařského oddílu do Uhřínova. Dále jsme pokračovali po modré a v údolí Uhřínovského potoka odbočili vlevo ke golfovému hřišti na Radíkově. Odtud to bylo už jen kousek k cíli naší cesty, kde nás čekala společná večeře a přátelské posezení v místním rekreačním areálu.

Maso z grilu se panu Matějíčkovi moc nepovedlo, přesto nám to dobrou náladu nezkazilo a dobře jsme se bavili, měli jsme si co říci, protože jsme se již dlouho neviděli. Závěrečné posezení u kytary bylo bezva a v pozdních hodinách jsme se rozcházeli do pokojů.

Ráno nás čekala snídaně, kterou měl být obložený talíř. Ten se však změnil v pár koleček salámu a průsvitného sýra. Po tomto zklamání mně přešla chuť na zamýšlený turnaj v minigolfu (platili bychom půjčovné holí a míčků) a pobyt v krásném okolí jsme si užili individuálně.

Myšlenka netradičního uspořádání akce mimo Černotín se setkala s dobrým ohlasem, 10. km dlouhá túra byla v chladnějším počasí ideální jak délkou, tak i profilem, vedla krásným prostředím Oderských vrchů a zvládli ji všichni včetně dětí.Celkový dojem  však  utrpěl špatným pohoštěním z kuchyně pana Matějíčka a patrně nikdo z přítomných už zdejší areál nenavštíví a ani ho nikomu nedoporučí. Příště se budeme loučit s bikerskou sezonou určitě jinde.

Biku zdar!

Kubrt

730 celkem 1 dnes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.