Silvestrovské šmatlání 2016

Už po šesté patřila poslední sobota v roce Silvestrovskému šmatlání. Tuto  stále oblíbenější akci pořádanou TJ Sokol Černotín oddílem ČERNÉ KONĚ letos absolvovalo 54 pohybu chtivých účastníků. Za pěkného zimního počasí 11 km dlouhá trasa rychle ubíhala. Vedla z Hluzova k Malé a Velké kobylance, ruinám hradu  Svrčov s nádherným výhledem na lázně Teplice n/B., k Hranické propasti a odtud po červené turistické značce na Zbrašov,  dále pak do Mariánského údolí a po přechodu Bečvy přes ,,Ústečák“ startující otestovali novou ještě nedokončenou ,,polňačku“ kolem štreky k ,,druhému nadjezdu“ a pak už to bylo  jen kousek na černotínskou náves, kde byl cíl tohoto výšlapu. Pořadatelé měli  pro příjemně unavené  účastníky připraveno občerstvení ve společenském centru a promítání videa z Moravské brány 2016 a dalších akcí uskutečněných během tohoto roku.

Závěrem chci poděkovat startujícím za hojnou účast a dobrou náladu během výšlapu, panu starostovi za operativní zajištění sálu společenského centra, všem pořadatelům za ochotu při chystání akce a těším se na příští ,,šmatlání“, které se bude konat poslední sobotu roku 2017.

Škarbálom zdar !

Kubrt

575 celkem 2 dnes
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.